Τρέχουμε ΜΑΖΙ ενάντια στην Έμφυλη Βία!
![316466329_534916401860948_6240182554685035574_n](/images/934x467/jpg/files/chiosrunning/activities/ohe_emfili_via/316466329_534916401860948_6240182554685035574_n.jpg)
Την Κυριακή 4/12/2022 ο Chiosrunning Σύλλογος Αθλητών Υγείας Χίου σε συνεργασία με το Γραφείο της Ύπατης Αρμοστείας του ΟΗΕ για τους Πρόσφυγες στη Χίο, πραγματοποίησε με επιτυχία αγώνα Δρόμου (τρέξιμο / δυναμικό βάδισμα) μήκους 5 km μη ανταγωνιστικού χαρακτήρα, στο πλαίσιο των εκδηλώσεων για την παγκόσμια εκστρατεία «16 Ημέρες Ακτιβισμού ενάντια στην Έμφυλη Βία».
Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες!
Μοιράσου το με τους φίλους σου